Jak to funguje

Vitadio je váš osobní průvodce na cestě ke zdravějšímu životu.

Co mi může Vitadio přinést?

Redukci hmotnosti a více energie

Snížení krevního cukru a glykovaného hemoglobinu (HbA1c)

Méně léků a menší riziko komplikací cukrovky

Přes malé změny k velkým a trvalým výsledkům

1. Vstup do programu

Zadejte svůj unikátní kód získaný od lékaře nebo sítě našich partnerů. Vitadio se vás během prvního týdne zeptá na vaše zvyklosti a cíle a spojí vás s osobním nutričním terapeutem. Ve druhém týdnu vám terapeut zatelefonuje a společně s vámi nastaví plán, jak nejlépe cílů dosáhnout.

2. Intenzivní podpora

V hlavním 3 měsíčním programu se naučíte zařadit zdravé návyky do svého života a dozvíte se to nejdůležitější o diabetu. Nutriční terapeut vám je nablízku přes online chat a videohovory, připravený pochválit i poradit. Kromě toho máte vždy po ruce aplikaci plnou interaktivních materiálů a chytrých pomůcek.

 • Podpora terapeuta
 • Vzdělávání a praktické návody
 • Stovky receptů
 • Osobní týdenní cíle
 • Fotodiář snědených jídel
 • Sledování hmotnosti a kroků

3. Udržení výsledků

Po 3 intenzivních měsících začíná 9 měsíční udržovací fáze, díky které si posílíte a osvojíte nově získané návyky. Aplikace a její obsah jsou vám plně k dispozici. V diskusi moderované vaším terapeutem se můžete spojit s ostatními absolventy a sdílet s nimi svoje tipy a úspěchy.

Zaregistrovat se

Pro registraci do programu je třeba mít kód od svého lékaře nebo sítě našich partnerů.

Co vše najdu v programu?

 • Group 9 Created with Sketch.
  Osobní nutriční terapeut

  Naši zkušení terapeuté přistupují ke každému svému klientovi individuálně a postarají se, aby vás nová životospráva bavila.

 • Vědomosti v kapse

  Po týdnech se vám odkrývají lekce, které vám předají nejdůležitější znalosti jednoduše a prakticky. Díky nim porozumíte svému onemocnění a stanete se profíkem v jeho zvládání.

 • Změna podle vás

  Každý den najdete v aplikaci úkoly a týdenní zvyky, které si můžete sám/sama zvolit. Zdravé návyky díky tomu jdou dohromady s vaším běžným režimem.

 • Vše na jednom místě

  Fotodiář jídel, údaje z krokoměru, stovky zdravých receptů i vývoj váhy. To vše je v aplikaci přehledně k dispozici pro vás i vašeho terapeuta.

 • Fórum absolventů

  Motivaci, podporu i zkušenosti ostatních najdete v soukromé online skupině, které se účastní i váš terapeut.

Špičková věda a nové technologie ve službách vašeho zdraví

Žádné deníky ani počítání kalorií

Vitadio šetří váš čas i energii. Umíme chytře pracovat s daty a tím výrazně ubývá věcí, které si musíte psát nebo pamatovat.

Podpora dostupná odkudkoliv

Přihlaste se do programu ze svého počítače, telefonu nebo aplikace pro operační systém Android - jak se vám to zrovna hodí. Vše je online a dobře zabezpečené.

Zaostřeno na trvalé výsledky

Zhubnout není to nejtěžší, udržet si hmotnost a zdravé návyky už jde hůř. Proto jsou délka našeho programu i rady, které v něm dostanete, profesionálně uzpůsobeny tak, aby vám zdravější přístup k životu vyhovoval a vydržel.