Jak to funguje

Krok ke zdravé životosprávě

Provedeme vás změnou životního stylu pomocí ověřených vědeckých metod tak, že vás to bude bavit.

 1. Vstup do programu

  Registrační kód obdržíte e-mailem a SMS zprávou. Kód zadejte do mobilní aplikace pro Android / iOS a vytvořte si uživatelský účet.

  Během prvního týdne se propojíte s osobní terapeutkou, která vás bude provázet celým programem.

 2. Intenzivní podpora

  Nejbližší tři měsíce vás čeká intenzivní program zaměřený na budování udržitelných návyků a úpravu životosprávy. V programu najdete interaktivní lekce, monitorovací nástroje i výzvy šité na míru. Nutriční terapeutka vám bude k dispozici kdykoli na chatu přímo v aplikaci.

 3. Udržení výsledků

  Po 3měsíčním intenzivním programu postoupíte do 9měsíční udržovací fáze. Zvyklosti, které během prvních 3 měsíců získáte, dál upevňujete. Všechny funkce v aplikaci vám budou stále dostupné. I nadále zůstáváte v kontaktu se svým nutričním terapeutem a navíc se vám otevírá diskuzní skupina s ostatními uživateli.

Co můžete očekávat?

Mantinely pro krevní cukr

Udržet glykémie pod kontrolou je základní cíl self-managementu diabetika. Se správnou podporou tak můžete zvládat diabetes s větší lehkostí a jistotou.

Nebudete na to sami

V aplikaci máte možnost se kdykoli obrátit na svého nutričního terapeuta. Své úspěchy, rady a tipy můžete sdílet s ostatními absolventy v soukromé diskuzní skupině.

Zdravé návyky

Obohatíte se o zdravé návyky, které zapadnou do vašeho všedního dne. Vždyť cílem není jen hlídání krevního cukru, ale také více energie, kvalitnější spánek a lepší nálada.

Stejně jako v aplikaci, i zde vám rychle poradíme.

Kontaktujte naši podporu

Co říkají naši uživatelé?

Ivana - Vitadio
Ivana Jím lépe, spím lépe, cítím se lépe.

„Když mě moje lékařka zařadila do programu Vitadio, nevěděla jsem co mám čekat. Byla jsem ale mile překvapená a hlavně jsem zjistila, že na mě dokonale funguje opravdu každodenní dohled. Pomohlo mi, že jsem musela jídlo připravit na talíř a vyfotit a ne jíst za pochodu. Naučila jsem se přidávat víc zeleniny a jíst pravidelně. Také jsem plnila různé úkoly, které byly na mém výběru. Opravdu super přístup.“

Marián - Vitadio
Marián Je fajn mít stálou podporu a vědět co je špatně.

„Když jsem šel na prohlídku k lékaři, netušil jsem, že by se mnou mohlo něco být. Doktor mi ale diagnostikoval prediabetes. Také mi doporučil změnit stravovací návyky a zúčastnit se programu Vitadio. Aplikaci používám denně už 5 měsíců a moc mi pomohla. Je fajn mít stálý kontakt a podporu a vědět co je špatně. Lékař je spokojen se zlepšením výsledků a pochválil mě.“

J
Jana Předčila mé očekávání.

„Super aplikace, všem, kteří ještě váhají, doporučuji. Do programu jsem se zapojila před 4 měsíci. Ze začátku jsem programu moc nedůvěřovala, ale paní terapeutka Jana je velmi vstřícná, vždy dokáže poradit. Umím si setavit zdravý jídelíček, pravidelně jím, více se věnuji pohybu a cítím se skvěle. Nyní jsem prostřednictvím Vitadia poznala i další účastníky programu a společně komunikujeme o svých problémech ohledně diabetu. Pro mě je tento program velkým pomocníkem, DĚKUJI!“

Jak získat vstupní kód do programu?

Podívejte se, jestli s námi spolupracuje váš lékař nebo nám napište na podpora@vitad.io.